Спеціалізоване зварювання

ТОВ “Діскавері – бурове обладнання (Україна)”, компанія, що більше 12-ти років працює на міжнародному ринку у сфері виробництва машин та устаткування спеціального призначення, а основним і найбільш потужним напрямком являється високотехнологічне та високопрофесійне зварювання.

Високопрофесійні сертифіковані зварювальники в змозі зварювати надскладні металеві конструкції згідно світових стандартів та інструкцій (AWS D1.1, API, ANSI, ISO, ГОСТ). Зварювальні роботи ведуться сучасними високотехнологічними півавтоматами провідних світових фірм Fronius та ESAB (більше 50 одиниць).

Високу якість продукції забезпечує відділ якості, що працює на основі сертифікатів  ISO 9001, 14001, 18001 та АРІ 4F, 7K, 8C. Неруйнівний контроль зварних швів сертифікованими інспекторами ІІ рівня згідно укр. та міжнародних стандартів (візуальний контроль, магнітопорошкова дефектоскопія, ультразвукова діагностика та рентгеноскопія). Такі методи контролю зварних швів дають на виході високі результати.

Особливу увагу слід надати можливості зварювання систем високого тиску (до 1000 атм) та легованих труб, а також зварювання трубопроводів та інших металевих конструкцій в польових умовах (6 зварювальних дизельгенераторів LincolnElectric).

Нашими постійними клієнтами є Shell, BP, Weatherford та багато інші фірм із світовим ім’ям.